Özçağdaş Makine, Shrink Ambalaj Makinelerini Keyifle Üretiyor

Mükemmellik Özçağdaş’da bir hedef değil, tutkudur. Her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen Özçağdaş Makine, 2003 yılından bu yana ürettiği her makinede kaliteden taviz vermeyen ve müşteri odaklı anlayışı ile üretimden satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda mükemmelliği ilke edinen bir marka olarak ön plana çıkıyor.

2003 yılında başlayan Özçağdaş’ın üretim serüveni, bugüne gelindiğinde daha kaliteli ve teknolojik bir üretim yaparak, alanında uzman kadrosuyla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Firma İnsanların İşini Kolaylaştıran ve Geliştiren Shrink Ambalaj Makinelerini Keyifle Üretiyor.

Özçağdaş Makine firma sahibi Ömer KILIÇ: “Tutku ve heyecan başarının en önemli anahtarıdır. Özçağdaş, teknolojinin sunduğu gelişmeleri yakından takip ederek kendi sistemine entegre eder. Değişim ve gelişim hayatın her anında kaçınılmazdır. Öncelikle kendimizi, çalıştığımız herkesi ve hayatı değiştirmek ve geliştirmek Özçağdaş’ ın vizyonunu oluşturmaktadır. Özçağdaş Makine, ürünlerini yaklaşık 30 ülkeye ulaştırarak, kısa sürede dünyanın en iyi markaları arasına girmeyi başarmıştır. Her geçen gün yenilikçi ürün seçenekleri ile başarısını arttırarak üretimini devam ettirmektedir” dedi.