ATHAPACK, Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyor.

ATHAPACK, Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyor.

ATHAPACK, Türkiye’de önde gelen dikey ve yatay tip paketleme makinaları, çok kefeli ve lineer teraziler, volümetrik ve vidalı dolum üniteleri, gıda işleme makinaları, dikey ve Z tipi elevatörler, çeşitli konveyörler ve özel projeler üretiyor. Kapsamlı projeler, satış, üretim, tedarik, servis, montaj ve teknolojik olarak gelişmiş ve verimli paketleme makineleri ve ambalaj hatları devreye alma servislerini müşterilerine sunuyor.

Etik ilkelerden ödün vermeden profesyonel kadrosu; bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ediyor, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, lider bir dünya markası olmak için bu sektörün önde gelen uygulamaları uluslararası kalite standartlarında hizmet ediyor.

Firma, mükemmelik odaklı ve güvenilir partner olmayı misyon edinmiştir. Müşteri ve çalışan memnuniyeti, dürüstlük, liderlik ve mükemmelliğe önem veriyor.

ATHAPACK, mekanik, dijital elektronik teknoloji ve müşterilerine sağladığı büyük kolaylık bakımından Türkiye’de bir ilktir. Verimlilik ambalaj makinalarının en önemli özelliğidir. Makinalarını her ihtiyaç duyulan büyüklükte tasarlayabiliyor, bu da kalite, verimlilik ve ağırlık hassasiyeti için bir delil olarak kabul ediliyor. Makinalarında, yeni dijital elektronik teknolojileri kullanıyor.

Satış öncesinde; projenin tamamlanmasına kadar tavsiye ve teknik mühendislik hizmeti, ayar ve teknik parametrelerin doğrulaması, uygun ambalaj malzemeleri seçiminde danışmanlık ve yardım etme hizmeti veriyor.

Satış sonrasında ise, sevkiyat öncesinde paketleme makinalarını çalıştırıp ve denenmesi, üretim hattına paketleme makinaları kurulumu ve üretim yapması, Müşterinin fabrikasında operatör eğitimi, garanti ve garanti sonrası servis, servis mühendisleri sağlanması, önleyici kontroller ve yedek parça operasyonel teslimi yapıyor.

 

ATHAPACK, Gives İmportance To Customer Satisfaction.

 

ATHAPACK is a leading Turkish manufacturer of vertical packaging machines, Doypack and horizontal packaging machines, combinational multi-head weighers, linear weighers, auger filling and volumetric dozing units, food processing machines, vertical and Z type bucket elevators, various conveyors and special projects. Extensive projects, sales, production, supply, service, installation and technologically advanced and efficient packaging machines and packaging lines commissioning services are offered to the customers.

Its professional staff, without compromising ethical principles, follow the scientific and technological developments and focus on customer and employee satisfaction. To become a leading global brand, it serves the leading applications of this sector in international quality standards.

The company has adopted the mission of being a perfection-oriented and reliable partner. Gives importance to customer and employee satisfaction, honesty, leadership and excellence.

ATHAPACK is first in Turkey in terms of mechanical and digital electronic technology, and providing great convenience to its customers. Productivity is the most important feature of packaging machines. The machines can be designed in any needed size, which is considered as a proof of quality, efficiency and weight accuracy. In their machines, they use new digital electronic technologies.

Before sales until the completion of the project services include; giving technical engineering services, advicing and verifiying the technical parameters and provides consulting services in the selection appropriate packaging materials.

After sale services include, runing packaging machines prior to shipment, installation and production of packaging machines on the production line, operator training at the customer’s factory, providing warranty and after-sales service, and preventive checks and spare parts operational delivery.

 

ATHAPACK، تعطي أهمية لرضا الزبائن.

ATHAPACK هي شركة تركية رائدة في تصنيع آلات التعبئة والتغليف العمودية والأفقية وآلات التعبئة والتغليف  الDoypack ، وموازين متعدد الرؤوس، والموازين الخطي، ووحدات ملء الحلزوني والحجمي، وآلات معالجة الأغذية، والمصاعد العمودية من النوعZ ، والناقلات المختلفة والمشاريع الخاصة. وتقدم لزبائنها مشاريع واسعة النطاق، مبيعات، إنتاج، توريد، خدمات وتركيب آلات التعبئة وخطوط التعبئة المتقدمة وفعالة من الناحية التكنولوجية.

موظفيها المحترفين، دون المساس بالمبادئ الأخلاقية، يتابع التطورات العلمية والتكنولوجية ويركز على رضا العملاء والموظفين. تخدم التطبيقات الرائدة لهذا القطاع في معايير الجودة الدولية لتصبح علامة تجارية عالمية رائدة.

تبنت الشركة مهمة كونها شريكا مثاليا موجها نحو الكمال. تعطي أهمية لرضا العملاء والموظفين والصدق والقيادة والتميز.

ATHAPACK هي الأولى في تركيا من حيث التكنولوجيا الإلكترونية الميكانيكية والرقمية، وتوفر راحة كبيرة لعملائها. الإنتاجية هي أهم ميزة في آلات التغليف ويمكن تصميم الماكينات بأي حجم مطلوب، والذي يعد دليلًا على الجودة والفعالية ودقة الوزن.

خدمات ما قبل البيع وحتى الانتهاء المشروع تشمل؛ إعطاء الخدمات الهندسية التقنية، تقديم المشورة والتحقق من المعلومات التقنية وتوفر خدمات استشارية في اختيار مواد التعبئة والتغليف المناسبة.

أما خدمات ما بعد البيع فتشمل تشغيل آلات التعبئة والتغليف قبل شحنها، تركيب الآلات والإنتاج على خط الإنتاج، تدريب المشغلين في مصنع الزبون، توفير ضمان خدمات ما بعد البيع، والفحوصات الوقائية والتسليم التشغيلي.