Yerinde Hizmetin Adresi: Protank

Protank, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 3 bin metrekarelik üretim tesisiyle, “Paslanmaz Çelik Tank” gıda ve kimya tesisleri, yerinde saha tankı imalatı, borulama ve otomasyon hizmeti imalatıyla sektörde yükselen bir değer haline geliyor.

Protank Makine ve Ekipmanları Sanayi Tic. Ltd. Şti, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 3 bin metrekarelik üretim için özel olarak dizayn edilmiş tesisinde katı ve sıvı maddelerin en iyi şekilde depolanıp saklanabilmesi için ‘Paslanmaz Çelik Tank’ imalatı yapıyor. Bununla birlikte firma, anahtar teslimi gıda ve kimya tesisleri kurup, yerinde saha tankı imalatı yapıp, borulama ve otomasyon hizmeti de veriyor.

Kapasite Sınırlaması Yok!

Kapasite sınırlaması olmadan istenilen ölçülerdeki çelik tank; teknik özelliklerine uygun şekilde, kusursuz ve kaliteli bir çalışma imkânı sunan ‘Otomatik Robot T.I.G Kaynak İmalat Sistemi’ ile üretiliyor. Protank; ısıtma-soğutma ceketli (rollbond, dimple), izalasyonlu, karıştırıcılı, proses, depolama ve araç üstü (tanker) Cr-Ni paslanmaz çelik tank imalatlı yapıyor.

 

Tamamen Teknolojiye Paralel

Tamamen OTOMATİK ROBOT T.I.G. KAYNAK İMALAT SİSTEMİ ile, gelişen teknolojiye paralel, yüksek kalite ve performansta, gıda, kimya ve ilaç sektörüne, akışkan tüm sıvı-katı gıda ve kimyevi maddeler için, ait olduğu sektörün ihtiyacına eksiksiz cevap verecek özelliklere sahip, hijyen kurallarına uygun ve sınırsız kapasitelerde, Isıtma-soğutma ceketli (rollbond, dimple), izolasyonlu, karıştırıcılı, Proses, depolama ve araç üstü (tanker) Cr-Ni paslanmaz çelik tanklar imal ediliyor.

 

“Güç Ve Dayanıklılık”

Tüm sektörler için tamamen kendi hazır projelerini kullanarak imalat yapabilen firma, kaliteden ödün vermeksizin, müşterilerinin hazır projelerini imal edebilmekte, müşterilerinin yönlendirme ve talepleri doğrultusunda yeni projeler de hazırlayabiliyor. Firma, hem kalıcılığını korumak hem de müşterilerin onlara olan bağlılığını sürdürmek için üretim sürecini iki temel kavram üzerine oturtuyor: Güç ve dayanıklılık. Bu nedenle zamana ve kullanıma karşı dayanıklılık testlerinden geçen çelik tanklar, benzersiz tasarım öğeleri ile kaliteli malzemeden üretiliyor.

Birinci kalite, paslanmaz çelik malzemeler haricinde hiçbir malzemeden tank imalatı yapmıyor olması. Firma, tank imalatı için gerekli olan manhol, seviye vanaları, hava valfları ile plexiglass borular gibi ekipmanları Avrupa’dan bizzat kendi ithal ediyor. İmalatı yapılan çelik tanklar, depolama konusunda tüm ihtiyaçlara cevap vererek kullanıcıya en iyi performansı sağlatacak niteliklere sahip.

Güvenilirlik Esası
Protank, Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışıp, Türkiye’nin en iyi markalarıyla işbirliği halinde olup, kalite sertifikalı paslanmaz çelik malzemeler kullanıyor. İmalat sonunda sertifikalarını, müşterilerine teslim eden firma şeffaflık ilkesini elinden bırakmayıp, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için onları ‘Protank Üretim Tesisi’ne bekliyor.