Yenilikçi Bir Dünya: Kırveli Makina

Son yıllarda artan paketleme ihtiyaçları ve içecek sektöründe ki taleplerin artması paketleme sektörüne ivme kazandırmış ve firmaları yenilikçi çözümler üretmeye itmiştir.

Bu açıdan bakıldığında, ülkemiz içecek sektöründeki firmaların bu hızlı gelişme içerisinde uluslararası standartlara ulaşma isteği, müşteri taleplerini karşılamak için bizi yeni nesil paketleme çözümleri üretmeye sevk etmiştir.

Kırveli Makina müşterileri için en iyi çözümleri hedefliyor. Müşterilerinden süreçleri ve çözümleri hakkındaki olumlu geri dönüşler alması firmayı ürünleri ile gururlandırıyor ayrıca paketleme ve içecek sektöründe yenilikçi bir firma olmanın güzelliğini yaşatıyor.

Kırveli Makina 2006 yılından beri, sektörün dinamik koşulları tarafından yönlendirilen müşteri ihtiyaçlarını temel alan çözümlerini uluslararası standartlara uygun olarak yerine getirmeye özel bir gayret gösteriyor.

Tecrübeli ve uzman kadrosuyla Kırveli Makina, Türkiye’nin en ünlü şirketlerini müşteri olarak ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış modern teknikleri kullanan satış ekibini portföyünde tutarak; üretim, satış ve satış sonrası servisler konusunda hizmet veriyor.

Kurmuş olduğu güçlü kurumsal ilişki ve iş ağlarına güvenerek, paketleme sektöründe verimli çözümler üreten Kırveli Makina, 2013 yılında iştirakleri arasına kattığı Protank markası ve ürün çeşitliliğinin olumlu etkisi ile entegre ve kompakt çözümler sunmaya devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası pazarda güven verici bir pozisyona gelen Kırveli Makina, sürdürülebilir yatırımları ve etkin araştırma geliştirme çalışmaları ve Türk Patent Enstitüsü’nden tescilli faydalı modelleri ile kurumsal gelişimini geleceğe güvenle taşıyor.

Müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmak amacıyla; yerel ve uluslararası gelişmelerden, varılan son yeniliklere kadar, piyasaya uyum sağlamak için eğitim önceliğine önem vererek proje ekibinden satış sonrası takımına kadar, gıda sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor.

Dünyanın en saygın kuruluşları tarafından verilen ISO ve CE standartlarına sahip Kırveli Makina, yerel üretim teknolojisi, know-how ve iş gücü kapsamında ülkemizin az sayıdaki önder şirketlerinden biridir.

Kırveli Makina; güçlü tedarikçi ağı ve müşteri ilişkileri ile kayda değer bir gelişme göstermekte ve yakın gelecekte farklı lokasyonlarda yeni yatırım stratejileri planlıyor.

Kurulduğu günden bugüne dek hemen her kıtada çok sayıda ülkeye makina, tank ve yedek parça ihracatı da yapan Kırveli Makina, sunduğu kaliteli ürün ve hizmetleriyle ülkemizi Dünya’da bu sektörde temsil edebilmenin haklı gururunu yaşıyor.